KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11154209
nr 1115 4209
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Teckning, Sigrid de Rougemont-Wahlström (1888-1984), modell, signerad a tergo, motivet: 40x55
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:03:22
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström